Przygotowania do nowego sezonu siatkarskiego 2020/2021

Zawodniczki MUKS „Ogniwo” podczas wakacji uczestniczyły w turniejach pod hasłem” Bezpieczne wakacje”. Sami byliśmy też gospodarzami, w końcowej klasyfikacji zajęliśmy wysokie lokaty.

W kategorii „2”:

• I miejsce: Maślanka Maja, Sławecka Wiktoria

Kategoria „3”:

• III miejsce: Grucela Zuzanna, Długosz Maja, Gondek Zuzanna

W sierpniu udaliśmy się na baseny do Aqua Parku w Popradzie.  We wrześniu dziewczęta w kategorii „4” wzięły udział w Ogólnopolskim Turnieju o Puchar Wójta Gminy Nadarzyn. Fajny turniej, mocna obsada. W klasyfikacji końcowej zajęły VII miejsce na 12 zespołów. Nasz zespół wystąpił w składzie: Zuzanna Grucela, Zuzanna Gondek, Maja Długosz, Wiktoria Sławecka, Zuzanna Kwiczala, Jowita Widomska. Najlepszą zawodniczką w naszym zespole została wybrana Zuzanna Grucela. Druga połowa września to udział w Ogólnopolskim Turnieju Małgorzaty Glinki, który odbył się w Tarnowie. Turniej rozegrano na dwóch halach. Nasz klub reprezentowały dwa zespoły jeden w kategorii „3” i jeden w kategorii „4”.  Nasze trójeczki zagrały w składzie: Maja Maślanka, Wiktoria Sławecka, Wiktoria Najduch, Patrycja Cięciwa.  Zagrały zespołowo, walecznie ustąpiły tylko zespołom Prądniczanki i Wieliczki, zajmując III miejsce. W tej kategorii zagrało 8 zespołów.

Drużyna w kategorii „4” w składzie Zuzanna Grucela, Zuzanna Gondek, Maja Długosz, Zuzanna Jamrozowicz, Jowita Widomska zajęła VIII miejsce na 12 zespołów. Fajny turniej, dużo gry. Niedługo następny turniej i rozpoczynamy rozgrywki ligowe organizowane w ramach MZPS w Krakowie.